Interzum 2019

INTERZUM 2019

Z przyjemnością informujemy, iż tegoroczna edycja targów interzum potwierdziła swoją znaczącą rolę i silną wieloletnią pozycję dla branży ciesząc się zainteresowaniem zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających.

Z oferty targowej skorzystała rekordowa liczba firm 1.805 wystawców z 60 krajów (edycja 2017: 1.732 wystawców z 59 krajów). Z polski udział wzięło 48 firm we wszystkich zakresach produktowych. Całkowita liczba wystawców z zagranicy wyniosła 80%. Bogata oferta wystawiennicza prezentowana w segmentach tematycznych oraz interesujący program ramowy nadały targom jeszcze większej atrakcyjności przyciągając 74.000 gości ze 152 krajów, co oznacza 75% odwiedzających z zagranicy.

W stosunku do poprzednich edycji liczba odwiedzających wzrosła o 28%. Najwięcej gości oprócz z Niemiec przybyło z Włoch, Francji, Hiszpanii, Polski, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Odnotowaliśmy także znaczny wzrost liczby odwiedzających z Azji (+22%) w szczególności Chin (+48%) jak również Ameryki Centralnej i Południowej (+24%), Europy Wschodniej (+21%) i Ameryki Północnej (+7%). Pozytywny przebieg tegorocznej edycji świadczy, że była to największa międzynarodowa platforma biznesowa dla branży. 

Galeria zdjęć: