Informacje o nas

BJM Technology Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność
w 2012 roku i w chwili obecnej jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się dystrybutorów rozwiązań okuciowych dla branży mebli tapicerowanych. Dzięki bardzo mocnej i ugrunto- wanej pozycji rynkowej BJM Technology Sp. z o.o. obsługuje i dostarcza swoje rozwiązania do największych polskich producentów mebli. Gwarancja stałej dostępności towaru, oraz kompleksowa obsługa zamówień na najwyższym poziomie stanowią główne i niepodważalne atuty naszej działalności. Nasz zespół posiada duże doświadczenie na rynku meblarskim, dzięki czemu jesteśmy w stanie bardzo szybko reagować na jego potrzeby, wdrażając rozwiązania, które są odzwierciedleniem oczekiwań naszych klientów.

Trzon naszej działalności stanowi dystrybucja w Polsce oraz innych krajach europejskich szerokiej gamy mechanizmów oraz okuć przeznaczonych dla mebli tapicerowanych. W naszej pracy skupiamy się jednak również na kreowaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie mechanizmów i okuć do mebli, w tym na opracowywaniu indywidualnych projektów dla naszych kontrahentów.

BJM Technology jest częścią Grupy firm w skład której wchodzą:

  • BESTPOL Sp z o.o. – spółka działająca na rynkach światowych w zakresie obrotu skórami, podrobami i artykułami spożywczymi
  • BJ Leather Sp z o.o. – największy polski dystrybutor skór meblarskich i kaletniczych.